Välkommen att kontakta oss på LVI!
 

 

Från vänster: Marcus Glad (serviceansvarig), Helén Degerman (marknadskoordinator), Emil Jansson (säljare), Hans Henretta (säljare), Martin Zamora Nilsson (säljare), Sofie Estberg (serviceansvarig) och Petter Helge (marknads- och försäljningschef). 

 

Detaljerad kontaktinformation

Försäljning

 

Marknads- och försäljningschef

Petter Helge (Växjö)

petter.helge@lvi.se
0470-72 77 10

 

Försäljning Södra Sverige

Martin Zamora Nilsson (Växjö)

martin.nilsson@lvi.se

0470-72 77 20

Försäljning Norra Sverige

Hans Henretta (Stockholm)

hans.henretta@lvi.se 
0470-32 96 80
 

Försäljning Mellersta Sverige

Emil Jansson (Stockholm)

emil.jansson@lvi.se

0470-72 77 13


Service & Support


Marcus Glad (Växjö)

support@lvi.se / service@lvi.se
0470-72 77 09

 

 

Sofie Estberg (Växjö)

support@lvi.se / service@lvi.se
0470-72 77 07

 

 

 

 

 

 

Mjukvarusupport
support@lvi.se 
0470-72 77 09


Övriga kontaktpersoner

 


Inköp

Inköpschef
Carl-Johan Bonde (Växjö)
carl-johan.bonde@lvi.se 
0470-72 77 12

 

 

 

 

 

 


Order

Marknadskoordinator
Helén Degerman (Växjö)

order@lvi.se 
0470-72 77 02

 

Frågor om vår hemsida

Webmaster
Maria Andersson (Växjö)

maria.andersson@lvi.se 
0470-72 77 06

Utbildning 

Vi föreläser gärna om vår kunskap kring hjälpmedel, anpassningar och teknik. Kontakta oss gärna för förfrågan om deltagande på mässa, temadag etc. För utbildning kontakta respektive säljare.


Arbetsplatsanpassningar

Vi kan hjälpa till med frågor som rör arbetsplatsanpassningar, t ex utredning, hjälpmedel och utbildning.

Emil Jansson
emil.jansson@lvi.se
0470-72 77 13