Välkommen att kontakta oss på LVI!
 

Från vänster: Hans Henretta (säljare) Marcus Glad (serviceansvarig), Petter Helge (marknads- och försäljningschef), Helén Degerman (marknadskoordinator) och Andreas Schönbeck (säljare). 

Detaljerad kontaktinformation

Försäljning

 

Försäljning Södra Sverige

Andreas Schönbeck (Växjö)

andreas.schonbeck@lvi.se
0470-72 77 20

 

Marknads- och försäljningschef

Petter Helge (Växjö)

petter.helge@lvi.se
0470-72 77 10

 

Försäljning Mellersta och Norra Sverige

Hans Henretta (Sundbyberg)

hans.henretta@lvi.se 
0470-32 96 80
 

Service & Support


Marcus Glad (Växjö)

support@lvi.se / service@lvi.se
0470-72 77 09

 

Mjukvarusupport
support@lvi.se 
0470-72 77 09

Övriga kontaktpersoner

 

VD

Erik Bondemark (Växjö)
erik.bondemark@lvi.se
0470-72 77 01

 


Inköp

Inköpschef
Carl-Johan Bonde (Växjö)
carl-johan.bonde@lvi.se 
0470-72 77 12

 

Frågor om vår hemsida

Webmaster (Växjö)
Malin Eneborg

malin.eneborg@lvi.se 
0470-72 77 06

Utbildning / LVI Academy

Vi föreläser gärna om vår kunskap kring hjälpmedel, anpassningar och teknik. Kontakta oss gärna för förfrågan om deltagande på mässa, temadag etc. För utbildning / LVI Academy, kontakta respektive säljare.


Arbetsplatsanpassningar

Vi kan hjälpa till med frågor som rör arbetsplatsanpassningar, t ex utredning, hjälpmedel och utbildning.

Andreas Schönbeck:
andreas.schonbeck@lvi.se
0470-72 77 20

Hinni Hreinsson
hinni.hreinsson@lvi.se
0470-72 77 13